Subscription databases

“Центр навчальної і практичної літератури” пропонує своїм читачам віддалений доступ до БД сучасної української навчальної літератури.

ScienceDirect — одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier[3]. Колекція містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників [4][5]. На основі ScienceDirect у 2002 році було створено базу даних Scopus.

Статті згруповано в чотири основні розділи: фізичні і технічні науки, природничі науки, медичні науки та соціальні і гуманітарні науки. Анотації більшості статей знаходяться у вільному доступі. Доступ до повного тексту статті вимагає передплати. (wiki)

Scopus – незалежна від джерела база даних тез і посилань, створена незалежними експертами в цій галузі. Він надає потужні інструменти для пошуку і аналізу в руки дослідників, бібліотекарів, менеджерів з інституційних досліджень і спонсорів.

Scopus генерує точні результати пошуку по посиланнях і автоматично оновлює профілі дослідників і організацій, створюючи більш тісні зв’язки між людьми, опублікованими ідеями і організаціями. На додаток до захисту цілісності наукових досягнень, Scopus допомагає підвищити ефективність інституціональних досліджень, їх рейтинг і репутацію

Web of Science – пошукова інтернет-платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій в наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа має убудовані можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

  • Web of Science Core Соllection
  • Current Contens Connect
  • BIOSIS Citation Index
  • Data Citation index
  • KCI-Korean Journal Database
  • Russian Science Citation Index
  • SciELO Citation Index
  • Zoological Record
  • Derwent Innovations Index
  • Medline

“YouControl” – це аналітична система для ділової розвідки і перевірки контрагентів України. Формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язку між афілійованими особами.
Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП з понад 50 державних реєстрів. Функція моніторингу щодня повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.
Доступ до ресурсу “YouControl” можливий з комп’ютерів головного, 3-го та 6-го корпусів.
З питань доступу звертатися до бібліотеки головного корпусу вул. Преображенська, 8. (ауд. 211, 212).

Close Menu
en_GBEnglish (UK)
ukУкраїнська ru_RUРусский en_GBEnglish (UK)