Бібліотека ОНЕУ 

 

  
Бібліометрика української науки    
Google Scholar    
Scopus    
Web of Science (WoS)    
Journal Citation Reports    
Scimago Journal & Country Rank (SJR)    
Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) на eLIBRARY.RU    
 

 

Європейський центр парламентських досліджень та документації (ECPRD)

Центр Європейської Документації (ЦЄД) діє в Україні з 1992 року як ланка інформаційної мережі Європейського Союзу, мета якої - поширення інформації про ЄС та його політику.
Бібліотека Національної академії державного управління При Президентові України

 

"Програма сприяння парламентові України", за фінансової підтримки агентства міжнародного розвитку США. Програма сприяння парламентові України (ПСП) є однією з основних програм, через яку Агентство з міжнародного розвитку США (АМР) надає технічну допомогу Верховній Раді України. Мета проекту - задоволення поточних потреб депутатів в інформації та технічній допомозі.

 

Центр інформації та документації Ради Європи в Україні належить до мережі інформаційних центрів, які функціонують у столицях центрально- та східноєвропейських країн-членів Ради Європи. Центр допомагає становленню та зміцненню системи демократії в Україні і сприяє інтеграції України з країнами Європи через співробітництво з цією організацією.

 

Інформаційний центр Британської Ради в Україні представляє Британію у сферах культури, освіти та професійної підготовки і є складовою загальної діяльності Британії у галузі дипломатії та надання допомоги. Британська Ради в Україні працює в рамках британо-української Культурної угоди і має на меті сприяти розвиткові відкритого суспільства та ринкової економіки в Україні.

 

Інформаційна Служба Сполучених Штатів Америки (Дім Америки) надає можливість знайти інформацію про головні напрями американського демократичного досвіду.

 

Центр інформації та документації НАТО

 

Програма "Молодіжна Альтернатива"

 

 





Бібліотека ОНЕУ
у соціальних мережах

 




Google Analytics