Бібліотека ОНЕУ 

 

  
Бібліометрика української науки    
Google Scholar    
Scopus    
Web of Science (WoS)    
Journal Citation Reports    
Scimago Journal & Country Rank (SJR)    
Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) на eLIBRARY.RU    
 


 

Правила доступу до дисертацій, що зберігаються у фонді бібліотеки Одеського національного економічного університету

 

УВАГА!

 

Забороняється повне або часткове копіювання дисертацій будь-яким способом!

 

Бібліотека ОНЕУ з 2013 року надає можливість перегляду повнотекстових дисертацій, що зберігаються в фондах. Дисертації пропонуються в форматі PDF з посторінковим переглядом.

Перевірити наявність потрібної дисертації у фонді бібліотеки через мережу інтернет за допомогою електронного каталогу на веб-сайті бібліотеки http://library.oneu.edu.ua/, або безпосередньо в каталозі бібліотеки (головний корпус, к. 211).

Ознайомлення  аспірантів, докторантів, викладачів, студентів та співробітників університету з дисертаціями після їх захисту здійснюється за наявності заяви, підписаної ректором (проректором з НПР, проректором  з наукової роботи). Заява є дійсною протягом 1 року.

Для отримання доступу читачеві необхідно мати при собі посвідчення особи та лист із проханням про надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки від організації, де працює або навчається читач. Лист складається у довільній формі на ім'я  ректора (проректора по НПР) університету. Лист повинен містити прохання щодо надання доступу до дисертаційного фонду бібліотеки з зазначенням мети доступу та повинен мати підпис і печатку.

Користування дисертаційним фондом сторонніми відвідувачами бібліотеки  здійснюється за наявності паспорта або документа, що його замінює, та листа-запиту від організації, де вони працюють, навчаються тощо з обґрунтуванням мети ознайомлення з дисертаціями, певного напрямку власного наукового дослідження та орієнтовним терміном роботи з дисертаціями, а також зазначенням намірів подальшого використання одержаної інформації.

Дозволяється копіювання авторефератів дисертацій.

Ознайомитися з дисертаціями, які винесені на захист в поточному місяці, можна в читальному залі головного корпусу, надавши посвідчення особи.

 

Доступ: ЕЧЗ бібліотеки головного корпусу (ауд 211, ліве крило, 2-й поверх) понеділок-п’ятниця: 9.30 – 17.00, субота: 9.00 – 15.00.

 

 

Бібліотека ОНЕУ
у соціальних мережах

 
Google Analytics