Базы данных в триал доступе

Exlibris Group

Ex Libris, компанія Clarivate, запускає кілька нових ініціатив, щоб підтримати Україну в ці важкі часи, щоб показати моральну підтримку та допомогти академічній спільноті залишатися максимально активною.

Примо

Ex Libris робить доступною українську мову як мову інтерфейсу користувача для всіх бібліотек, які використовують службу Primo discovery, яка включає в себе інтерфейс пошуку з боку користувача та пов’язані з ним елементи, а також листи-повідомлення, створені в Alma.

Research Professional News надає авторитетні, незалежні від редакції новини, аналіз і коментарі, які допомагають академічним установам приймати кращі рішення

Веб-портал CampusM допомагає студентам досягати успіху завдяки легкому доступу до академічних систем і матеріалів курсу.
Мобільний додаток campusM, персоналізований на основі профілів та ролей студентів, що полегшує студентам роботу, приєднатися до онлайн-лекції або налаштуватися на віртуальну подію в кампусі.

RapidILL-ExL

RapidILL забезпечить українським бібліотекам швидкий та зручний доступ до фондів світової спільноти, що налічує понад 500 бібліотек.


Research4Life 

доступ до більш ніж 154 000 провідних журналів та книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук та легальна інформація.

Доступ діятиме з 26 березня до 31 грудня 2025 року на території університету.

Для доступу необхідно ввести:

User Name: UKRR4L120 
Password: Magnositu29 

Матеріали Research4Life згруповані в наступних колекціях:

Hinari  одна з найбільших у світі колекцій літератури з біомедицини та охорони здоров’я.
AGORA унікальна цифрова колекція матеріалів в області продовольства та сільського господарства.
Портал ARDI пропонує доступ до науково-технічної інформації.
GOALI спеціалізована бібліотека в сфері права та громадських наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та багато іншого.
Портале OARE представлені інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та багато іншого.


OrbisAllCompanie

Orbis All Companies – мікроекономічні дані по 400 млн приватних та публічних компаній по всьому світу:

• Фінансова звітність за 10 років, приведена до глобального єдиного формату, у тому числі приватним компаніям, яка отримується від офіційних статистичних органів у кожній окремій країні, фінансові коефіцієнти, рейтинги та скоринги фінансової стійкості.
• Індустріальні коди діяльності компаній (NAICS, NACE, US SIC, КВЕД) та опис діяльності, податкові ідентифікатори.
• Акціонери та власники, корпоративні групи компаній.
• Можливість фільтрації за типом компанії (приватна, державна тощо), за її розмірами, кількістю співробітників тощо.
Більш детальну інформацію про базу даних Orbis All Companies можна отримати тут.

Orbis Intellectual Property – патентна база даних по компаніям усього світу:

  • пов’язує глобальну патентну інформацію (більше 130 млн патентних документів) з детальною інформацією про компанії, що регулярно оновлюється.
  • ключові фінансові показники та акціонери, можливість комбінувати фінансові та патентні дані.
  • оцінка «сили» патенту та/або патентного портфеля.
  • Відображення всієї корпоративної групи патентовласника.
  • пошук за ключовими словами, по патентовласнику (поточному або минулому), патентовласнику. Більше інформації про базу даних Orbis Intellectual Property можна отримати тут.
  • Ruslana – Ключова мікроекономічна інформація про компанії Росії, України та Казахстану. Більше інформації можна отримати тут.

New search

Платформа EBSCOhost об’єднує бази даних повнотекстової інформації з різних галузей та напрямів досліджень. Безкоштовний доступ університетів та наукових установ до баз даних буде можливий до грудня 2021 року.


Bentham Science Publishers – компанія, яка видає наукові, технічні та медичні журнали та електронні книги. Він видає понад 120 підписних академічних журналів і понад 60 журналів відкритого доступу. Він базується в Шарджа в Об’єднаних Арабських Еміратах і має операційні підрозділи в США, Японії, Китаї, Індії та Нідерландах. У компанії є додаткові офіси в США, Китаї, Індії, Японії та Пакистані. Вікіпедія site: star-wiki.ru

доступ відкрито до 15 грудня 2021 року.

Закрыть меню
ru_RUРусский
ukУкраїнська en_GBEnglish (UK) ru_RUРусский