Бази даних відкритого доступу

AMS Logo

OpenMathNotes Resources and inspiration for math instruction and learning

Відкритий архів робіт з математики, створений Американським математичним товариством на підтримку дослідників, вчителів та студентів. Містить курсові роботи, підручники, результати досліджень тощо.

CiteSeerX

CiteSeerx

Відкритий архівробіт з математики, створений Американським математичним товариством на підтримкудослідників, вчителів та студентів. Містить курсовіроботи, підручники, результати досліджень тощо.

Національний репозитарій академічних текстів

Національний репозитарій — загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти:

  • дисертації на здобуття наукових ступенів та автореферати дисертацій;
  • кваліфікаційні випускні роботи здобувачів вищої освіти;
  • статті у наукових виданнях, у тому числі всі статті (сукупність статей), на підставі захисту яких присуджено науковий ступінь;
  • монографії, у тому числі ті, на підставі захисту яких присуджено науковий ступінь;
  • наукові видання;
  • звіти у сфері наукової і науково-технічної діяльності;
  • депоновані наукові роботи;
  • підручники, навчальні посібники та інші науково- та навчально-методичні праці;
  • публікації, розміщені авторами на Інтернет-платформах для обміну науковими публікаціями.
CogPrints: Cognitive Sciences EPrint Archive

Cogprints (Cognitive Sciences E-Print Archive)

Відкритий репозитарій електронних документів з когнітивних наук: психологія, лінгвістика, комп’ютернінауки, філософія, біологія та інші науки, що мають відношення до вивчення пізнання.

E-LIS repository

E-LIS

Міжнародний відкритий репозиторій наукових публікацій в галузі бібліотекознавства та інформатики.

EuroDocs: Online Sources for European History

Портал містить посилання на європейські джерела відкритого доступу, де зберігаються первинно-історичні документи, що охоплюють широке коло історични хподій (політичних, економічних, соціальних та культурних).

Europeana

Європейська цифрова бібліотека надає доступ до понад 50 мільйонів оцифрованих об’єктів – книг, музики, фото, аудіо, відео, творі вмистецтва тощо. (рос. м.)

FreeFullPDF

FreeFullPDF

Пошукова система, щоіндексуєпонад 80 млн безкоштовних посилань на повні тексти наукових статей, оглядів та тез в форматі PDF. Охоплює галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та гуманітарних наук.

Google Book Search

Сервіс повнотекстового пошуку книг, оцифрованих компанією Google.

InTech

InTech

Ресурси одного з найбільших у світівидавців книг відкритого доступу. Видання охоплюють публікації з біологіЇ, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, науки про землю, електронноїтехніки та електротехніки, інженерії, матеріалознавства, соціальних та гуманітарних наук тощо.

EBSCO & Open Access

.GreenFILE  – це безкоштовна база даних досліджень, яка охоплює екологічні наслідки житєдіяльності людства, корпорацій та урядів. Надає рекомендації на кожному рівні, щоб мінімізувати негативні наслідки. Ця база надає тисячі повнотекстових записів з відкритим доступом з наукових, державних та загальнонаціональних джерел. 

Тези доповідей про бібліотеку, інформатику та технологію (LISTA) – це безкоштовна база даних досліджень для бібліотечних та інформатичних досліджень. LISTA забезпечує індексацію для сотень ключових журналів, книг, звітів про дослідження. Намір EBSCO надавати доступ до цього ресурсу постійно

Довідковий центр для викладачів (TRC) надає індексацію та реферати для більш ніж 230 рецензованих журналів.

Європейські погляди на Америку: 1493 – 1750– це безкоштовний архів індексованих видань, пов’язаних із Америками та написаних у Європі до 1750 року. Він включає тисячі цінних записів первинних джерел, що висвітлюють історію європейських розвідок, а також зображення портретів корінних американців.

 Open Textbook Network

Open Textbook Network

Бібліотека підручників відкритого доступу, що підтримується Університетом Міннесоти. Надає доступ до повних текстів підручників з різних галузей знань.

Library Home

Open DOAR (The Directory of Open Access Repositories)

Пошукнауково-інформації у відкритих репозитаріях всього світу, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема.  Надає можливості пошуку наукових матеріалів з різних галузей знань.

Jisc logo

RePEc (Research Papers in Economics)

Відкрита база даних ,що містить реферативну та повнотекстову інформацію, робочі документи, журнальні статті, книги та компоненти програмного забезпечення в галуз іекономіки.

SpringerOpen

Springer Open

Рецензовані академічні журнали з усіх галузей науки від міжнародного видавництва Springer, що знаходяться у відкритому доступі.

SSRN

SSRN

Один з найбільших в світі відкритий електронний репозиторій наукових статей і препринтів з суспільно-політичних, економічних та гуманітарних наук.

WDL (The World Digital Library)

Проект Бібліотеки Конгресу США, що здійснюється за підтримки ЮНЕСКО та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародними організаціями з усього світу. Бібліотека надає безкоштовний доступ до великоїкількості матеріалів (рукописів, книг, маптаінш. документів), що представляють культури різних країн світу.

WorldWideScience

World Wide Science.org

Глобальна наукова пошукова система, що складається з національних і міжнародних наукових баз даних та порталів. Забезпечує пошук багатомовноїн аукової літератури з різних галузей науки.

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки Україниім. В. І. Вернадського)

Повні тексти авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки Україниім. В. І. Вернадського)

Українські наукові періодичні видання, представлені в фонді Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України

Бібліотека відкритого доступу періодики НАНУ. Архівмістить 454 назвжурналів, 5416 випусків, 115155 статей.

RePEc: Research Papers in Economics

RePEc (Research Papers in Economics)

Відкрита база даних ,що містить реферативну та повнотекстову інформацію, робочі документи, журнальні статті, книги та компоненти програмного забезпечення в галузі економіки.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН»)

Реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).

Закрити меню
ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська