Бази даних у тріал доступі

Дисертації EBSCO  тепер містять вміст  американських докторських дисертацій. Це безкоштовна база даних із записами понад 1,2 мільйона електронних тез та дисертацій з усього світу

.GreenFILE  – це безкоштовна база даних досліджень, яка охоплює екологічні наслідки житєдіяльності людства, корпорацій та урядів. Надає рекомендації на кожному рівні, щоб мінімізувати негативні наслідки. Ця база надає тисячі повнотекстових записів з відкритим доступом з наукових, державних та загальнонаціональних джерел. 

Тези доповідей про бібліотеку, інформатику та технологію (LISTA) – це безкоштовна база даних досліджень для бібліотечних та інформатичних досліджень. LISTA забезпечує індексацію для сотень ключових журналів, книг, звітів про дослідження. Намір EBSCO надавати доступ до цього ресурсу постійно

Довідковий центр для викладачів (TRC) надає індексацію та реферати для більш ніж 230 рецензованих журналів.

Європейські погляди на Америку: 1493 – 1750– це безкоштовний архів індексованих видань, пов’язаних із Америками та написаних у Європі до 1750 року. Він включає тисячі цінних записів первинних джерел, що висвітлюють історію європейських розвідок, а також зображення портретів корінних американців.


Електронна бібліотека Міжнародного валютного фонду (МВФ) спрощує аналіз та дослідження з прямим доступом до періодичних видань, книг, робочих документів та досліджень МВФ, даних та статистичних інструментів МВФ. Ви знайдете інформацію та перспективу щодо макроекономіки, глобалізації, розвитку, торгівлі та допомоги, технічної допомоги, демографії, країн, що розвиваються, консультацій щодо політики, зменшення бідності та багато іншого.


Глобальний архів преса Eastview ® (GPA) – це програма, яка охоплює безпрецедентне розмаїття глобального новинних публікацій, представлений в повнотекстовому форматі, оптимізованих для використання в наукових цілях. GPA охоплює газети на більш ніж 30 мовах і, в кінцевому підсумку, включає в себе видання з більш ніж чотирьох ГПД є результатом знаменної ініціативи Стенфордського бібліотек і Бібліотеки та архіву Інституту Гувера щодо збереження в цифровому вигляді і більш доступним тисячам оригінальних друкованих газетних публікацій, зібраних Інститутом Гувера і тепер розміщуються Стенфордського бібліотеками.

GPA включає в себе як окремі заголовки, так і бази даних, об’єднуючи кілька заголовків Всюди, де це можливо, заголовки були представлені в повному комплекті з першоїго випуску. Багато назв, що з’явилися в GPA, буддуть першими в світі цифровими версіями цих публікацій, і в сукупності ця діяльність становить величезну нову цінність для наукових досліджень. Більшість публікацій ГПД будуть випущені на спеціалізованій платформі Eastview, в той час як деякі видання будуть доступні через партнерів на їх відповідних платформах, і нові версії постійно додаються в програму.

Створюючи GPA, Eastview прагне до того, щоб ці цінні ресурси були збережені для майбутніх поколінь вчених. І надавав максимально повний і географічно різноманітний портфель ресурсів.

Доступ діє до 29.02.2020


Wiley
https://www.wiley.com/en-ua

Понад 200 років WILEY допомагає людям та організаціям розвивати навички та знання, необхідні для досягнення успіху.
Видавництво розробляє рішення щодо цифрової освіти, навчання, оцінювання та сертифікації, щоб допомогти університетам, бізнесу та людям рухатися між освітою та зайнятістю та досягати своїх амбіцій.

Електронна колекція Wiley містить понад 1600 журналів з архітектури, аграрних наук, економіки, бізнесу, фінансів, бухгалтерського обліку, медицини, математики і статистики, гуманітарних наук тощо.

Доступ дійсний до 31 січня

Закрити меню
ukУкраїнська
ru_RUРусский en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська