Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек

Складовою частиною внутрішньої системи університету є Бібліотека, яка забезпечує студентів, викладачів, науковців інформаційними ресурсами. Цей навчальний рік був не легкий, що поставив перед кожним певні задачі і виклики. Надзвичайна ситуація внесла свої корективи у звичайний ритм роботи Бібліотеки.

Непередбачуваність у вигляді епідемії коронавірусу поставила бібліотеки України у ситуацію швидкого реагування і розвитку онлайнових сервісів.

За поточний рік бібліотека ОНЕУ хотіла б відзначити наступні роботи:

  • було проведено аудит бібліотечного фонду бібліотеки н.к.3 (акт )та методичних вказівок з 1977-2015 роки (акт); триває перевірка фонду навчальної літератури бібліотеки головного корпусу;
  • було створено електронну базу відкритих та закритих освітніх ресурсів на базі Лібер медіа та Електронного каталогу;
  • було опубліковано в мережі Інтернет оновлений сайт бібліотеки на платформі WordPress (жовтень 2019). Розроблені цікаві для науковців сторінки серед яких «Публікаційна активність НПП університету» за факультетами, кафедрами та кожним НПП. Оновлена сторінка “Книгозабезпеченність”.
  • Регулярно відстежується рейтинг університету та раз на місяць оновлюється сторінка “ОНЕУ в світі”

Сьогодні, 30 вересня, бібліотеки України відзначають професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято не тільки бібліотечних працівників, але, перш за все, ВАС, наших читачів!

               Шановні читачі – студенти, викладачі, співробітники ОНЕУ, усі, хто любить і шанує книгу! Щиро вітаємо вас зі святом! Бажаємо вам творчої наснаги, натхнення, добра і успіхів, нових відкриттів цікавих книг. Сподіваємось і далі  бачити вас у колі своїх друзів. А відділ обслуговування бібліотеки представив для вас сьогодні святкову експозицію «Знання – це скарб, а книга – ключ до нього» та виставку нових надходжень «Знайомтесь, я – новенька». Усі бажаючи  змогли висловити свою думку про бібліотеку та залишити свої побажання та привітання в нашій «Скриньці побажань».  

0

Цей запис має один коментар

  1. Поздравляем вас с праздником! Спасибо за вашу работу!

    1

Коментарі закриті.

Закрити меню
ukУкраїнська
ru_RUРусский en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська