Читач року -2019

Волчек Р. М.

В рамках проведення Третього Всеукраїнського фестивалю “Читач року – 2019” доцента кафедри “Бухгалтерського обліку та аудиту” Одеського національного економічного університету, Волчека Руслана Миколайовича наміновано на звання “Читач року” .

Церемонію нагородження фестивалю заплановано провести у актовій залі головного корпусу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Фестиваль було засновано в 2017 році з метою подолання стереотипів щодо БІБЛІОТЕКИ як застарілої та нудної установи, заохочення молодого покоління до читання, популярізації книги, просування літературних творів та створення стійкої зацікавленності у БІБЛІОТЕЦІ як осередку культурного життя Університету.

0

Цей запис має 2 коментар(-ів)

 1. Поздоровляємо Руслана Миколайовича. Бажаємо перемоги в конкурсі.
  Вдячні студенти

  0
 2. Виногорода знайшла свого переможця!
  В бібліотеці навчального корпусу № 6 здійснилось вручення Грамоти та цінного подарунка переможцю конкурса ” Кращий читач року” Волчеку Руслану Миколайовичу.
  Вітаємо талановитих прихильників книги та бажаємо перемоги у Всеукраїнському фестивалю ” Читач року”, який відбудеться у м.Київі.

  1

Коментарі закриті.

Закрити меню
ukУкраїнська
ru_RUРусский en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська