Ex Libris, компанія Clarivate, запускає кілька нових ініціатив, щоб підтримати Україну в ці важкі часи, щоб показати моральну підтримку та допомогти академічній спільноті залишатися максимально активною.

Примо

Ex Libris робить доступною українську мову як мову інтерфейсу користувача для всіх бібліотек, які використовують службу Primo discovery, яка включає в себе інтерфейс пошуку з боку користувача та пов’язані з ним елементи, а також листи-повідомлення, створені в Alma.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image.png

Research Professional News надає авторитетні, незалежні від редакції новини, аналіз і коментарі, які допомагають академічним установам приймати кращі рішення

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - %D0%94%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-150x150.jpg

Веб-портал CampusM допомагає студентам досягати успіху завдяки легкому доступу до академічних систем і матеріалів курсу.
Мобільний додаток campusM, персоналізований на основі профілів та ролей студентів, що полегшує студентам роботу, приєднатися до онлайн-лекції або налаштуватися на віртуальну подію в кампусі.

RapidILL-ExL

RapidILL забезпечить українським бібліотекам швидкий та зручний доступ до фондів світової спільноти, що налічує понад 500 бібліотек.

Закрити меню
ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська