Доступ до дисертацій від EBSCO

До колекції відкритих дисертацій EBSCO Open Dissertations від EBSCO BiblioLab додано новий контент, який містить американські докторські дисертації. 

EBSCO Open Dissertations – безкоштовна база даних із записами понад 1,4 мільйона електронних дисертацій та авторефератів з понад 320 університетів світу. 

Канали, за якими сучасні вчені знаходять релевантний контент, різноманітні. У цьому все більш складному середовищі навчальні заклади шукають стратегії, які дозволять зробити наукові роботи своїх здобувачів більш помітними і цитованими. За допомогою Ebsco Open Dissertations навчальним закладам і студентам пропонується інноваційний підхід. Він реалізується за рахунок залучення документів, які містяться в інституційних репозитаріях. Проект безкоштовний для авторів та організацій, які хочуть зробити свій науковий контент більш доступнішим.

Даний проект продовжує роботу, розпочату в 2014 році, коли EBSCO і фонд HW Wilson Foundation створили е-архів американських докторських дисертацій на основі друкованих публікацій HW Wilson «Докторські дисертації, прийняті американськими університетами, 1933-1955 рр.». 

У 2015 році Фонд HW Wilson Foundation погодився підтримати розширення бази даних американських докторських дисертацій за рахунок долучення записів щодо дисертацій з 1955 року і по теперішній час.

Детальніше: https://bit.ly/3qNUT7fhttps://biblioboard.com/opendissertations/ 

інформація з сайту: http://nrat.ukrintei.ua/dostup-do-dysertaczij-vid-ebsco/

0
Close Menu
en_GBEnglish (UK)
ukУкраїнська en_GBEnglish (UK)