Google Scholar – вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. У Google Академії можна легко шукати наукову літературу з різних дисциплін і джерел: статті, дисертації, книги, автореферати й судові рішення.

Scopus – незалежна від джерела база даних тез і посилань, створена незалежними експертами в цій галузі. Він надає потужні інструменти для пошуку і аналізу в руки дослідників, бібліотекарів, менеджерів з інституційних досліджень і спонсорів.

Scopus генерує точні результати пошуку по посиланнях і автоматично оновлює профілі дослідників і організацій, створюючи більш тісні зв’язки між людьми, опублікованими ідеями і організаціями. На додаток до захисту цілісності наукових досягнень, Scopus допомагає підвищити ефективність інституціональних досліджень, їх рейтинг і репутацію

Web of Science – пошукова інтернет-платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій в наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа має убудовані можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.

Close Menu
en_GBEnglish (UK)
ukУкраїнська en_GBEnglish (UK)