Databases in trial access

Exlibris Group

Ex Libris, компанія Clarivate, запускає кілька нових ініціатив, щоб підтримати Україну в ці важкі часи, щоб показати моральну підтримку та допомогти академічній спільноті залишатися максимально активною.

Примо

Ex Libris робить доступною українську мову як мову інтерфейсу користувача для всіх бібліотек, які використовують службу Primo discovery, яка включає в себе інтерфейс пошуку з боку користувача та пов’язані з ним елементи, а також листи-повідомлення, створені в Alma.

Research Professional News надає авторитетні, незалежні від редакції новини, аналіз і коментарі, які допомагають академічним установам приймати кращі рішення

Веб-портал CampusM допомагає студентам досягати успіху завдяки легкому доступу до академічних систем і матеріалів курсу.
Мобільний додаток campusM, персоналізований на основі профілів та ролей студентів, що полегшує студентам роботу, приєднатися до онлайн-лекції або налаштуватися на віртуальну подію в кампусі.

RapidILL-ExL

RapidILL забезпечить українським бібліотекам швидкий та зручний доступ до фондів світової спільноти, що налічує понад 500 бібліотек.


Research4Life 

Research4Life доступ до більш ніж 154 000 провідних журналів та книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук та легальна інформація.

Доступ діятиме з 26 березня до 31 грудня 2025 року на території університету.

Для доступу необхідно ввести:

User Name: UKRR4L120 
Password: Magnositu29 

Матеріали Research4Life згруповані в наступних колекціях:

Hinari  одна з найбільших у світі колекцій літератури з біомедицини та охорони здоров’я.
AGORA унікальна цифрова колекція матеріалів в області продовольства та сільського господарства.
Портал ARDI пропонує доступ до науково-технічної інформації.
GOALI спеціалізована бібліотека в сфері права та громадських наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та багато іншого.
Портале OARE представлені інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та багато іншого.Close Menu
en_GBEnglish (UK)
ukУкраїнська en_GBEnglish (UK)