Віртуальні виставки

2020

З народних витоків. До Всесвітнього дня вишиванки

Українське народне декоративне мистецтво сягає своїм корінням у глибоку давнину. І разом з ним має пишну історію і мистецтво вишивки. Та, існуючи віки, воно не застаріває ніколи. З’являються сучасні трактовки, народжуються нові теми, і руки майстринь тягнуться до різнобарв’я ниток, до мінливої райдужної краси…

Місце подвигу - Чорнобиль

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

Розвиток національної економіки

Бібліотека ОНЕУ, приймає участь у ХVIІІ Міжнародній підсумковій науково-практичній конференції «Наукові проблеми господарювання на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях» та підготувала віртуальну виставку “Розвиток національної економіки”.

Видатні економісти минулих століть

 Вивчати економічну науку неможливо без знання її історії, знайомства з іменами великих економістів, їх теоріями, поглядами, їх науковим внеском. 

 Друга виставка з циклу «Скарби бібліотеки»  знайомить читачів з фондом рідкісної і цінної книги та присвячена видатним економістам минулих століть.

Немеркнуче світло великого подвигу

76 річниці з дня визволення Одеси, бібліотека ОНЕУ присвятила віртуальну виставку: “Немеркнуче світло великого подвигу”.
5 серпня 1941 року почалася героїчна оборона Одеси.
Тісна взаємодія сухопутних військ Окремої Приморської армії, сил Одеської військово-морської бази і Чорноморського Флоту та допомога місцевого населення в організації оборони дозволили на 73 дні зупинити наступ ворога.

Жінка… Кохання… Поети віками складали поеми та оспівували своїх коханих. Бібліотека ОНЕУ підготувала віртуальну виставку “Поети про жінку та про кохання”, присвячену 8 березня та дарує її всім жінкам.

Укладач Столярова К.Ю.

Математика країна без меж

Згідно указу Президента України №31/2020 “Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні” бібліотека ОНЕУ підготувала віртуальну виставку “Математика країна без меж”

Укладач Столярова К.Ю.

2019

Професія психолога набула сьогодні надзвичайної важливості та необхідності в усіх сферах діяльності: в освіті, на виробництві, в управлінні, в бізнесі. До психолога за кваліфікованою допомогою звертаються бізнесмени, керівники підприємств, політичні діячі. 

До Дня українського козацтва

Бібліотека Одеського національного економічного університету Віртуальна виставка  Козацтво в долі українського народу

Укладач Столярова К.Ю.

День Соборності України

Поняття “соборність” з’явилось у нашому науковому й політичному лексиконі порівняно недавно. Це загальна, органічна ознака будь-якої нації, – неодмінна умова її розвитку й процвітання. Вона означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. Це – один з найзаповітніших ідеалів багатьох народів світу.

Лауреати Нобелівської премії з економіки за період 1969 – 2017 роки

Рагнар Антон Кіттілх Фріш разом з Яном Тінбергеном стали першими лауреатами тільки що заснованої Нобелівської премії з економіки «За створення та застосування динамічних моделей до аналізу економічних процесів» 

Шевченківські читання

 Бібліотека ОНЕУ провела “Шевченківські читання” присвячені 204-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та 180-річчю створення поеми «Катерина».

В заході взяли участь Кухарук Тамара Миколаївна – зав. відділом зв’язків з громадкістю і реклами ОННБ та Заборцева Ельвіра Євгенієвна – провідний бібліотекар ОННБ.   

Реквієм пам’яті героїв Крут та Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року Бібліотека ОНЕУ спільно з факультетом міжнародної економіки Провела виховну годину «Реквієм пам’яті героїв Крут та Небесної Сотні»

2018

Симон Петлюра, до 140 річчя з дня народження

Суперечки навколо Симона Петлюри не вщухають протягом багатьох десятиліть. Його ім’я супроводжується неоднозначними, полярними оцінками, суперечками.

Опоненти приписують йому злочини проти люданості, зраду своїх союзників…

Джон Річард Ніколас Стоун

До 105-річчя з Дня народження англійського економіста і статистика сера Джона Річарда Ніколаса Стоуна (30.08.1913 – 6.12.1991).

Лауреат Нобелівської премії з економіки в 1984 р., присудженої за розроблення системи національних рахунків

Ллойд Стауелл Шеплі

До 95-річчя з Дня народження Ллойда Стауелла Шеплі (02.06.1923 – 12.03.2016)

Американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки 2012 р. За теорію стабільного розподілу та практику устрою ринку (разом з Елвіном Ротом)

Джон Форбс Неш молодший

До 90-річчя з Дня народження Джона Форбса Неша молодшого (13.06.1928 – 23.05.2015)

Американський математик, лауреат Нобелівської премії з економіки 1994 р. за аналіз рівноваги в теорії некооперативних ігор (разом з Джоном Харсані та Райнгардом Зелтеном).

Франко Енріко Модільяні

Бібліотека ОНЕУ підготувала презентацію до 100-річчя з Дня народження Франко Енріко Модільяні, лауреата Нобелівської премії з економіки 1985 року, за новаторський внесок в систему заощаджень та фінансових ринків

 

Закрити меню
ukУкраїнська
ru_RUРусский en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська