Для ознайомлення з темами, списками літератури, висновками дипломних робіт натисніть кнопки ліворуч

БД “Дипломні роботи” включає дипломні роботи по всім спеціальностям та формам навчання, починаючи з 2008 року, та поповнюється щорічно роботами випускників.

Починаючи з 2021 року в Репозитарії ОНЕУ дипломні роботи знаходяться у повних текстах у закритому доступі. Доступ до повних текстів тільки на території бібліотеки у І корпусі.

Правила поведінки в читальному залі при роботі з БД ”Дипломні роботи”:

  1. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ копіювати та фотографувати дипломні роботи;
  2. Біля одного комп’ютера повинен працювати лише один читач (наявність студентського квитка для студентів стаціонару, комерційного ф-ту – обов’язкова, заочного ф-ту – залікова книжка);
  3. Біля комп’ютера з повнотекстовими дипломами категорично забороняється розмовляти по мобільному телефону, читати чи писати sms, класти фотоапарат на стіл чи закривати екран комп’ютера сумками.
  4. Дипломні роботи дозволяється читати, конспектувати або набирати текст за допомогою ноутбука.

За умови наявності черги для роботи з дипломами, читач має право працювати одну годину без відриву від роботи з того часу, коли він прийшов до читального залу. Година і місце (комп’ютер 1 або 2) фіксується бібліотекарем у спеціальному реєстраційному журналі (для реєстрації або консультації треба звернутися до бібліотекаря).

Після закінчення години, якщо є черга, читач повинен покинути робоче місце.

ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська