EBSCO & Open Access

.GreenFILE  – це безкоштовна база даних досліджень, яка охоплює екологічні наслідки житєдіяльності людства, корпорацій та урядів. Надає рекомендації на кожному рівні, щоб мінімізувати негативні наслідки. Ця база надає тисячі повнотекстових записів з відкритим доступом з наукових, державних та загальнонаціональних джерел. 

Тези доповідей про бібліотеку, інформатику та технологію (LISTA) – це безкоштовна база даних досліджень для бібліотечних та інформатичних досліджень. LISTA забезпечує індексацію для сотень ключових журналів, книг, звітів про дослідження. Намір EBSCO надавати доступ до цього ресурсу постійно

Довідковий центр для викладачів (TRC) надає індексацію та реферати для більш ніж 230 рецензованих журналів.

SpringerOpen

Springer Open

Рецензовані академічні журнали з усіх галузей науки від міжнародного видавництва Springer, що знаходяться у відкритому доступі.

Science Direct

Elsevier співпрацює з провідними науковими організаціями та Economist Impact для глобального співробітництва, щоб зрозуміти вплив пандемії на довіру до досліджень — і визначити сфери для підтримки дослідників.

Наукова періодика України («Асоціація УРАН»)

Реєстр наукових періодичних видань України на платформі Open Journal Systems (OJS).

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки Україниім. В. І. Вернадського)

Українські наукові періодичні видання, представлені в фонді Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Національний центр підготовки банківських працівників України

Метою діяльності Національного центру є виключно підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників банків України, небанківських фінансових установ та інших підприємств, установ та організацій всіх форм власності

WebEc Світовий економічний веб-ресурс

WebEc – це WWW-каталог, що містить посилання на джерела з економіки, а також посилання на джерела з міжнародних справ / торгівлі / фінансів / організацій / договорів. (тепер містить колишній список ресурсів Bizec для бізнесу та економіки. Він містить список економічних журналів. WebEc доступний для пошуку та відкритий для доповнень.

Закрити меню
ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська