Вибачте за незручності, сторінка в розробці, деякі посилання можуть бути не активними

Web of Science – пошукова інтернет-платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій в наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Scopus (МФА[skopus], «ско́пус») — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse.

Google Scholar або Google Академія[1] — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв.

ORCID (Open Researcher and Contributor ID)реєстр унікальних ідентифікаторів вчених усього світу, який інтегрований у багато міжнародних наукометричних баз даних, платформи для електронних журналів, різні системи ідентифікації та збору, зберігання та експортування метаданих про наукову діяльність фахівців.

ResearcherID — міжнародна ідентифікаційна система, що дозволяє створити унікальний профіль дослідника, що містить відомості про його наукові публікації та їх історію

Закрити меню
ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська