Ukrainian National H-index Ranking – незалежний міжнародний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Структура Web of Science. Як обрати журнал за Impact Factor та не потрапити до шахраїв?

Web of Science – пошукова інтернет-платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій в наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Створення профілю автора

​Як обрати журнал у Scopus? Секретні функції бази! Які інструменти варто використовувати?

Scopus (МФА[skopus], «ско́пус») — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse.

Google Scholar або Google Академія[1] — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв.

Як створити профіль на ORCID? Що таке ORCID? Як додати роботи зі Scopus або Web of Science?

ORCID (Open Researcher and Contributor ID)реєстр унікальних ідентифікаторів вчених усього світу, який інтегрований у багато міжнародних наукометричних баз даних, платформи для електронних журналів, різні системи ідентифікації та збору, зберігання та експортування метаданих про наукову діяльність фахівців.

Researcher ID без публікацій у Web of Science? Реєстрація в системі Publons. Профіль автора WoS

ResearcherID — міжнародна ідентифікаційна система, що дозволяє створити унікальний профіль дослідника, що містить відомості про його наукові публікації та їх історію

Закрити меню
ukУкраїнська
en_GBEnglish (UK) ukУкраїнська