Одеський національний економічний університет продовжує доступ до Research4Life

Odessa National University of Economics continues access to Research4Life

Українським науковцям стала доступною більшість контенту Research4Life, обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних

Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв ElsevierSpringer NatureJohn Wiley & SonsTaylor & FrancisEmeraldSage PublicationsOxford University Press, Cambridge University PressIOP Publishing and інші 

доступ діятиме з З січня 2023 до 31 грудня 2025 року.

Для доступу необхідно ввести:

User Name: UKRR4L120 
Password: Magnositu29 

Матеріали Research4Life згруповані в наступних колекціях:

Hinari  одна з найбільших у світі колекцій літератури з біомедицини та охорони здоров’я.
AGORA унікальна цифрова колекція матеріалів в області продовольства та сільського господарства.
Портал ARDI пропонує доступ до науково-технічної інформації.
GOALI спеціалізована бібліотека в сфері права та громадських наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та багато іншого.
Портал OARE представлені інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та багато іншого.

Контент від міжнародних видавців

З Топ 55 найбільших видавництв у світі* (“Global 50” The World Ranking of the Publishing Industry 2019), користувачі з України мають доступ до 7, а саме:

Водночас за іншим рейтингом*, який щороку складає The Research School for Socio-Economic and Natural Sciences of the Environment (SENSE Research School), українські дослідники отримали доступ до контенту 11 з 24 провідних міжнародних книжкових видавництв, а саме:

Periodicals

Економіка, економетрія та фінанси

 1. Quarterly Journal of Economics
 2. Journal of Management
 3. Resources, Conservation and Recycling
 4. Journal of the Academy of Marketing Science
 5. Journal of International Business Studies
 6. American Economic Review

Бізнес, менеджмент і бухгалтерський облік

 1. International Journal of Information Management
 2. Annual Review of Organizational Psychology and Organizational Behavior
 3. Journal of Strategic Information Systems
 4. International Journal of Management Reviews
 5. Journal of Management
 6. Tourism Management
 7. California Management Review
 8. Journal of Service Research
 9. Leadership Quarterly
 10. Journal of Service Management

Бази данних:

 1. Environmental Index – бібліографічна база даних від компанії EBSCO. Її контент складається з 2 734 журналів, які  висвітлюють дослідження навколишнього середовища та суміжні дисципліни, включно з енергетикою, екологічною політикою та екологічним правом. Детальніше про Environmental Index  за посиланням.
 2. FSTA – Food Science and Technology Abstracts – база даних, що охоплює науково-технічну літературу з питань продовольства, напоїв та харчових технологій від компанії EBSCO. База даних  містить понад понад 1,5 мільйона записів (починаючи з 1969 р.), щорічно додається понад 90 000 записів. Індексує журнали, патенти, стандарти тощо про продовольчі товари, включно з біотехнологію, мікробіологію, безпекою харчових продуктів, інформацією про добавки, упаковку та ветеринарію.
 3. ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) – найбільша у світі повнотекстова база даних дисертацій та дипломних робіт (компанія ProQuest). Офіційний цифровий архів дисертацій Бібліотеки Конгресу США та найбільша колекція для аспірантів та докторантів. Надає доступ до понад 1 млн повнотекстових дисертацій, які можна завантажити у форматі PDF.  Щороку в базу додають понад 70 000 дисертацій та дипломних робіт у рамках партнерства з 700 провідними академічними установами по всьому світу. Детальніше про PQDT  by link.
 

У разі виникнення запитань щодо отримання доступу та використання ресурсів порталу Research4Life, користувачі можуть звернутися за консультаціями до фахівців Державної науково-технічної бібліотеки України на електронну адресу: e–resource@dntb.gov.ua або заповнивши форму зворотного зв’язку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9bJcSA4lOIBSQGHkXEghllQl7NqVux0iYtwURElAkR2uIUw/viewform

Також для отримання інформації можете звернутись до Бібліотеки ОНЕУ

Відповідальна особа Альбіна Чуб

0
Close Menu
en_GBEnglish (UK)
ukУкраїнська en_GBEnglish (UK)